2018 předseda vrací úder

Předseda vrací úder. A má střevo, a ne že ne!

Květen 2018 – Po neštastné události s neposlušným kolem bylo na předsedovi aby se ujal role kronikářské velmi zostra a kromě vybroušené analýzy příbova karambolu, a jeho následků, zabrousil i na pole literární a to takovým způsobem, že bude jen těžko vybrušovat zpět do role pouhého vedoucího ubytovací sekce.

Po krátkém úvodníku k ročníku 2015, kterého se příba nemohl zúčastnit z důvodu banální zlomeniny pravé ruky, byl předseda našeho spolku dr. radosta opakovaně vyzván k literární činnosti, která by světu a hlavně zhrzenému příbovi nastínila co se tehdy vlastně dělo. Polovina pětiletky se sešla s polovinou pětiletky a výmluvy na nefunkční peristaltiku básnických střev předsedy vzaly za své.

Předseda se ujal role kronikářské velmi zostra a kromě vybroušené analýzy příbova karambolu, a jeho následků, zabrousil i na pole literární a to takovým způsobem, že bude jen těžko vybrušovat zpět do role pouhého vedoucího ubytovací sekce. Je do konce na zváženou, zda příba na svoji roli vrchního pisálka po přečtení předsedova článku nerezignuje sám, nebo zda k tomu dojde až po hlasování na valné hromadě, uspořádané tradičně při ukončení bajkové sezóny.

Každopádně děkujeme předsedovi za podrobný popis řízkové epizody, kterou si můžete v plném necenzurovaném znění přečíst v příspěvku “2015 – ŠESTÝ ROČNÍK Z HORNÍ LIDČE DO BŘECLAVI“.

Přejeme ničím nerušenou zábavu.