Fáze žije!!!

Červenec 2013 – Ano, je to tak, tento nicotný cyklista, povětrný střešní kohout a velmi nedobrý spisovatel ještě žije. Sice se nemůže pochlubit výkony, x-tou účastí přenádherného nápadu šílencovic spolku dr. radosty se zavěšeným přívažkem panem příbou,či účastí v různých závodech utužující cyklistovo ego, jako tady několik stále omýlaných jmen.

…ano, je to tak, tento nicotný cyklista, povětrný střešní kohout a velmi nedobrý spisovatel ještě žije. Sice se nemůže pochlubit výkony, x-tou účastí přenádherného nápadu šílencovic spolku dr. radosty se zavěšeným přívažkem panem příbou,či účastí v různých závodech utužující cyklistovo ego, jako tady několik stále omýlaných jmen.

Však! Však, opakuji žiju a podávám o tomto skutku drobnou informaci kde, s kým, komu a proč. Tak třeba poslední víkend jsem se zúčastnil vytrvalostního, rodinného 50-ti km závodu (posuďte sami na fotografii), kde jsem opět zvítězil. Jak vidíte na fotografii, celý peloton i s favority jsem s vypětím předjel.

Nyní se z toho dostávám a tak na JIPce, mezi první, ranní (infuzí) dávkou čerstvé, zaledované (po vzoru Lanceho) a druhou dávkou krve nabité přefouklejma krvinkama kyslíkem, mám opět obě ruce dlouhé, volné a tedy zasílám zevrubnou zprávu o svém počinu z poslední doby cyklistického volnostylaře.

Sportu zdar a připraveným bikerům zvláště.

Váš fáze.