Fáze tváří kampaně

Červen 2014 – Na Severce, kde proběhla jedna ze zastávek sudetenritt 2014, se po drobné fernetové vánici odhalily i nízké pudy některých účastníků zájezdu. Zároveň byla dr. radostou nastolena i rasová otázka. Událost byla možná lehce inspirována místním blonďatým chasníkem jménem Reinhard u kterého dr. radosta loboval ve snaze zajistit si sólové vystoupení s kytarou. Bohužel skončilo ještě dříve než začalo, drobným rozladěním kytary o stůl a tak dr. radosta soustředil svou pozornost na fázeho načesané afro.

Na Severce, kde proběhla jedna ze zastávek sudetenritt 2014, se po drobné fernetové vánici odhalily i nízké pudy některých účastníků zájezdu. Zároveň byla dr. radostou nastolena i rasová otázka. Událost byla možná lehce inspirována místním blonďatým chasníkem jménem Reinhard u kterého dr. radosta loboval ve snaze zajistit si sólové vystoupení s kytarou. Bohužel skončilo ještě dříve než začalo, drobným rozladěním kytary o stůl a tak dr. radosta soustředil svou pozornost na fázeho načesané afro.

Po návratu do svých domovů, tváří tvář kruté realitě se fáze jakožto naturalizovaný středočech s kakaovou pletí, rozhodl čelit této události po svém. Zavolal Standovi do Humpolce a požádal ho o schůzku. Slovo dalo slovo a fáze se zúčastnil konkurzu na plánovanou kampaň Bernardu, kterého chtěl být tváří. Celé to nakonec skončilo jak už to bývá zvykem na financích. Údajně se Standovi zdála výše honoráře pro fázeho jako trochu silný černý humor. Do hlavní role v kampani pak logicky obsadil sám sebe, a nám tak zbyla jen památka na casting. Černoch s námi samozřejmě zůstává dál.