2013 – Lago di Garda

Září 2013 – Ve snaze vymotat se z bludného kruhu krásných Sudet jsme společně s podobně postiženými přáteli vyrazili na prodloužený víkend do neméně krásné a bikerům zaslíbené oblasti jezera Garda. Co vám budeme povídat. Teplo, krásné hory a jezero, které je vlastně takové malé moře, to je balzám na bajkerovo tělo i duši.

Ve snaze vymotat se z bludného kruhu krásných Sudet jsme společně s podobně postiženými přáteli vyrazili na prodloužený víkend do neméně krásné a bikerům zaslíbené oblasti jezera Garda. Co vám budeme povídat. Teplo, krásné hory a jezero, které je vlastně takové malé moře, to je balzám na bajkerovo tělo i duši.

Akce na Gardě se opakovala ještě v roce 2014, kdy však nemohl být přítomen náš kronikář příba, který by jinak zcela určitě udělal těsnopisový záznam o celém průběhu. Traily jsou zde náročnější, alespoň ty co jsme měli možnost jet ale třeba legendární Tremalzo ať už s variantou Bike Shutlle nebo bez, je prostě nutné zažít na vlastní kůži.

Zde nabízíme výběr fotek, které jsme během tematického zájezdu pořídili. Doporučujeme však zkusit na vlastní kůži už kvůli příjemnému podnebí, které i v polovině září umožňuje koupání v jezeře s nádechem dovolené u moře.

Fotogalerie akce